jachtchorwacja.pl

Jacht Chorwacja.pl

Jacht Chorwacja.pl jest marką firmy Odisej Yachting, która żegluje na Adriatyku od 2000 roku i chce dzielić się swoją pasją z każdym, kto tego zapragnie, bez względu na jego doświadczenie i żeglarskie umiejętności.

Naszym celem jest organizacja wymarzonych wakacji pod żaglami na Adriatyku, dostarczenie najwyższej jakości jachtów i najlepszej, profesjonalnej obsługi. Naszym priorytetem jest bezpieczny powrót do portu i szeroki uśmiech satysfakcji na opalonych twarzach naszych gości. Na bieżąco monitorujemy nasze jachty i informujemy o warunkach pogodowych. Mówimy po polsku, co ułatwia bezpośredni kontakt przez 24 godziny na dobę.

W czasie rejsu szukasz maksymalnej przestrzeni życiowej, wysokiego komfortu i bezpieczeństwa? Podróżujesz z dziećmi albo chcesz maksymalnie dużo czasu w trakcie rejsu spędzać ‘nad wodą’, z panoramą dookoła? Jesteśmy autoryzowanym dealerem katamaranów Bali- to odpowiedź na oczekiwania naszych klientów.

Legendarna stocznia Catana stworzyła rewolucyjną gamę katamaranów. Innowacyjność przejawia się m. in. w ogromnym i nieskrępowanym wnętrzu oraz zewnętrznych pomieszczeniach mieszkalnych.

Trzeba osobiście wejść na pokład, żeby zrozumieć emocje, które wywołują katamarany Bali. Kulminacji wrażeń można jednak doświadczyć tylko na wodzie – w środowisku do którego katamaran został stworzony.

Żeglarstwo to nie tylko nasza praca, to przede wszystkim nasza prawdziwa pasja.

Warto nam zaufać.  Zapraszamy do kontaktu i spotkania informacyjnego.

Marek Stryjecki
Przedstawiciel Stoczni Catana w Polsce

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.